Op woensdag 19 januari j.l. vond de jaarvergadering van de BOC plaats. Wederom moest vanwege de RIVM maatregelen uitgeweken worden naar de digitale vorm van vergaderen die inmiddels voor velen gemeengoed is geworden: Microsoft Teams. Met 35 deelnemers mag de animo van onze leden goed genoemd worden.

Debet daaraan was ongetwijfeld het nieuwjaars-kadootje wat op maandag 17 en dinsdag 18 januari bij alle leden van de BOC was bezorgd. In dit pakket een aanmoedigende schriftelijke uitnodiging voor het bijwonen van de vergadering maar ook o.a. een drankje om gezamenlijke aan het einde van de vergadering te kunnen toasten. Dit nieuwjaars-kadootje was verzorgd door onze leden Streekrestaurant de Hofkaemer en Jan van Pere Verhuur.

De vergaderpunten werden op een vlotte wijze en zonder verdere bijzonderheden behandeld en goedgekeurd door de leden. De jaarlijkse financiële bijdrage voor een breed maatschappelijk gedragen doel ging naar een AED. Deze AED was nodig om een volledige dekking van het Bergeijkse gebied te kunnen garanderen.

‘Hoogtepunt’ van de vergadering was de bestuursverkiezing. Aftredend en herkiesbaar waren de bestuursleden Bas Franken en Roland Vereijken. De voortzetting van hun bestuursfunctie werd door de leden door een ‘duim’ bevestigd. Aftredend en niet herkiesbaar was voorzitter Jan Burgmans. Het bestuur had reeds in voorgaande communicatie met de leden laten weten dat zij huns inziens een goede kandidaat hadden gevonden voor de vacante voorzittersfunctie. Maar het was toch spannend voor de leden wie dan deze geschikte persoon zou zijn.

Voorzitter Jan Burgmans stelde uiteindelijk zelf zijn opvolger voor: Erik Jansen.

Erik Jansen woont in Bergeijk en onderneemt in de verlichtingsbranche over de hele wereld.

Erik richtte zich tot de BOC leden met de volgende woorden:

Trots!
Dat het BOC bestuur me heeft gevraagd als voorzitter.

Trots!
Dat de leden hiermee hebben ingestemd.

Mijn naam is Erik Jansen.
In 1973 geboren in het St. Joseph Ziekenhuis in Eindhoven.
Halfbloed Looenaar!

In 2011 in Bergeijk gaan wonen, midden in het centrum.
Samen met mijn vrouw, dochter, zoon en hond wonen wij met veel plezier in dit heerlijke dorp.

Na de Mavo en de MDS (Middelbare Detailhandel School) direct aan de slag in het bedrijf van thuis:
Mextal Verlichting in Valkenswaard en Weert.

In 2007 in Westerhoven begonnen met Lampenlicht.
Online sfeerverlichting verkopen aan de Europese consumenten.
Actief in 26 landen.
Eigen merken.
Echt ondernomen.
Van 1 naar 200 medewerkers nu.

Fijne regio om te ondernemen.
We doen hier nog “normaal” tegen elkaar.
Helpen elkaar, organiseren veel en willen samenwerken.

Dit spreekt mij aan en hier wil ik aan bijdragen.
Daarom past het BOC voorzitterschap.
Mooie groep Bergeijkse ondernemers.
Van klein tot groot en van handel tot industrie en van bouw tot dienstverlening en alles daartussen.
Iedereen is welkom en daar hou ik van!

Dank voor het vertrouwen, ik heb er zin in!

Blijf op de hoogte!

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de activiteiten van het BOC.